Služby

Vaše letecká základna

Vytvořili jsme zázemí pro všechny, kteří chtějí létat.

Přímo na letišti Příbram v hangáru H8 na vás v prostorné dřevostavbě s příjemným venkovním posezením čekají učebny, ve kterých prožijete svou nejmilejší školní docházku. Ale kromě Vírníkové školy máme také plně vybavené dílny pro kvalitní servis strojů. A naše vírníky zkušeným pilotům poskytujeme také k pronájmu.

Exkurze zdarma

Provedeme vás hangárem a představíme vírníky

Pilotní výcvik

V naší Vírníkové škole během 2 – 3 měsíců získáte pilotní licenci v kvalifikaci pilot ultralehkého vírníku.

Pronájem vírníků

Jestli už máte vlastní pilotní licenci, můžete si u nás pronajmout spolehlivé stroje.

Pronájem vírníků

Servis vírníků

Naše vybavené dílny a zkušení mechanici jsou připraveni, aby pro vás zajistili pravidelné prohlídky i další servis podle vaší aktuální potřeby.

Prodej vírníků

Jestli už máte vlastní pilotní licenci, prodáme vám jeden z našich spolehlivých strojů.

Prodej vírníků